Polecamy

rek9999999929

Lidl - Moda Boho

rek9999999990

Black Red White od 6.08 do 8.09

rek99999942.jpg

Coccodrillo Wiosna-Lato 2020

rek9999999988

Media Markt od 6.08 do 19.08

rek9999999953

Katalog Bon Prix - Kolorowe lato

rek9999999966

Alsen - Wakacje 2020

rek9999999967

RTV EURO AGD - Super rabaty!

Piotr i Paweł od 9.07 do 13.07

przegladaj-gazetke

'Wielki festiwal lodów' - nowa gazetka promocyjna sieci sklepów Piotr i Paweł.

 

Polecane promocje z gazetki Piotr i Paweł:

  Lody Big Milk Algida 1 L - 8,99 zł.

  Lody Ice Cap Calypso 500 ml - 9,99 zł.

  Lody Whoopy Whey 120 g - 5,99 zł.

 

  Oferta ważna od wtorku 9.07 do soboty 13.07 lub do wyczerpania asortymentu.

Polecane gazetki:

lidl
black red white
gazetka media expert
gazetka media markt

Zobacz także:

• wszystkie aktualne gazetki promocyjne sklepów Piotr i Paweł,

• inne gazetki promocyjne z kategorii Hipermarkety i supermarkety,

• najnowsze gazetki promocyjne.

 

Szkolny plecak

 

Ty też masz wrażenie, że dopiero co rozpoczęły się wakacje, a tu już czas szykować nasze dzieci do szkoły? Tak, pierwszy września za pasem! Sklepowe półki powoli wypełniają się artykułami szkolnymi, więc to najlepszy czas, żeby skompletować wyprawkę dla dzieci. Co powinno znaleźć się w szkolnym plecaku? Zerknij na moją listę, żeby niczego nie zapomnieć!

 

1. Piórnik - najlepiej taki, który szybko się nie zniszczy i wystarczy na kilka lat. Pojemny, bo piórniki dzieci muszą pomieścić naprawdę sporo skarbów! Koniecznie wyposaż piórnik swojego dziecka w pióro albo długopis, ołówek, temperówkę, kredki, pisaki, małe nożyczki, linijkę, ekierkę, cyrkiel i klej. Nie zaszkodzi również dorzucić korektor oraz taśmę klejącą.

 

2. Zeszyty - w linie oraz w kratkę. Ich grubość powinna być uzależniona od tego, czego wymaga nauczyciel. Im młodsze dziecko, tym oczywiście cieńsze zeszyty.

 

3. Okładki na zeszyty oraz ksiązki - chodziłam do szkoły w latach 90, kiedy w sklepach nie było jeszcze tylu kolorowych okładek. Robiłam je sama z gazet oraz z… tapety, która została w naszym domu po remoncie! Całe szczęście dzisiaj można już kupić wytrzymałe, plastikowe okładki, dzięki którym zeszyty oraz podręczniki nie zniszczą się, nawet jeśli będą używane codziennie przez cały rok!

 

4. Blok rysunkowy i techniczny, kolorwy papier, farby plakatowe i akwarelowe, dobrej jakości pędzelki oraz plastelina - cCzyli wszystko to, co przyda się na zajęciach plastycznych.

 

5. Tekturowe teczki - na wszystkie prace dziecka. Dzięki nim rysunki się nie pogubią, a do wypracowań z czasów szkolnych dziecko będzie mogło wracać nawet za kilka lat!

 

6. Strój do ćwiczeń wraz z workiem - przygotuj wygodne, lekkie spodnie dresowe albo getry dla dziewczynki i bluzę z krótkim rękawem, plus sportowe buty. Na cieplejsze dni zakup również krótkie spodenki, a dziewczynce do plecaka zapakuj zapasową gumkę do włosów.

 

7. Chlebak i bidon - żeby dziecko miało zawsze przy sobie smaczne i zdrowe, domowe drugie śniadanie wraz z wodą.

 

Wymieniłam rzeczy, które MUSZĄ się znaleźć w szkolnym plecaku. Poza nimi warto jeszcze zapakować chusteczki higieniczne oraz mały portfel na kieszonkowe dziecka. Jeśli chcesz, dorzuć pomadkę ochronną na zimę oraz krem z filtrem na lato. Dobrze przygotowana na rok szkolny swojego dziecka mama pomyśli również o małej parasolce. A jeśli twoje dziecko choruje (ma astmę, alergię, cukrzycę), przygotuj także jakiś poręczny pojemnik na lekarstwa. Miłego pakowania oraz samych szóstek w szkolnym dzienniku!

 

str. 5 - porady Ilony Kosteckiej