Polecamy

rek42

Lidl od 29.07 do 3.08

rek27

Media Expert od 11.07 do 24.07

rek32

Agata od 13.07 do 28.07

reklamy99999925

Katalog Leroy Merlin Grzejniki 2019

reklamy99999915

Katalog Coccodrillo Wiosna-Lato 2019

rek36

Drogerie Natura od 18.07 do 31.07

rek19

RTV EURO AGD - Rata lekka jak piórko

Piotr i Paweł od 7.05 do 11.05

przegladaj-gazetke

'Inspiracje z miłości do wiosny' - nowa gazetka promocyjna sieci sklepów Piotr i Paweł.

 

Polecane promocje z gazetki Piotr i Paweł:

  Sok tłoczony NFC Dolina Czerska 1 L - 3,49 zł.

  Ciastka Petitki Lubisie 30 g - 0,99 zł.

  Winogrono jasne 500 g - 5,99 zł.

 

  Oferta ważna od wtorku 7.05 do soboty 11.05 lub do wyczerpania asortymentu.

Polecane gazetki:

lidl
home and you
gazetka media expert
gazetka media markt

Zobacz także:

• wszystkie aktualne gazetki promocyjne sklepów Piotr i Paweł,

• inne gazetki promocyjne z kategorii Hipermarkety i supermarkety,

• najnowsze gazetki promocyjne.

 

Szkolny plecak

 

Ty też masz wrażenie, że dopiero co rozpoczęły się wakacje, a tu już czas szykować nasze dzieci do szkoły? Tak, pierwszy września za pasem! Sklepowe półki powoli wypełniają się artykułami szkolnymi, więc to najlepszy czas, żeby skompletować wyprawkę dla dzieci. Co powinno znaleźć się w szkolnym plecaku? Zerknij na moją listę, żeby niczego nie zapomnieć!

 

1. Piórnik - najlepiej taki, który szybko się nie zniszczy i wystarczy na kilka lat. Pojemny, bo piórniki dzieci muszą pomieścić naprawdę sporo skarbów! Koniecznie wyposaż piórnik swojego dziecka w pióro albo długopis, ołówek, temperówkę, kredki, pisaki, małe nożyczki, linijkę, ekierkę, cyrkiel i klej. Nie zaszkodzi również dorzucić korektor oraz taśmę klejącą.

 

2. Zeszyty - w linie oraz w kratkę. Ich grubość powinna być uzależniona od tego, czego wymaga nauczyciel. Im młodsze dziecko, tym oczywiście cieńsze zeszyty.

 

3. Okładki na zeszyty oraz ksiązki - chodziłam do szkoły w latach 90, kiedy w sklepach nie było jeszcze tylu kolorowych okładek. Robiłam je sama z gazet oraz z… tapety, która została w naszym domu po remoncie! Całe szczęście dzisiaj można już kupić wytrzymałe, plastikowe okładki, dzięki którym zeszyty oraz podręczniki nie zniszczą się, nawet jeśli będą używane codziennie przez cały rok!

 

4. Blok rysunkowy i techniczny, kolorwy papier, farby plakatowe i akwarelowe, dobrej jakości pędzelki oraz plastelina - cCzyli wszystko to, co przyda się na zajęciach plastycznych.

 

5. Tekturowe teczki - na wszystkie prace dziecka. Dzięki nim rysunki się nie pogubią, a do wypracowań z czasów szkolnych dziecko będzie mogło wracać nawet za kilka lat!

 

6. Strój do ćwiczeń wraz z workiem - przygotuj wygodne, lekkie spodnie dresowe albo getry dla dziewczynki i bluzę z krótkim rękawem, plus sportowe buty. Na cieplejsze dni zakup również krótkie spodenki, a dziewczynce do plecaka zapakuj zapasową gumkę do włosów.

 

7. Chlebak i bidon - żeby dziecko miało zawsze przy sobie smaczne i zdrowe, domowe drugie śniadanie wraz z wodą.

 

Wymieniłam rzeczy, które MUSZĄ się znaleźć w szkolnym plecaku. Poza nimi warto jeszcze zapakować chusteczki higieniczne oraz mały portfel na kieszonkowe dziecka. Jeśli chcesz, dorzuć pomadkę ochronną na zimę oraz krem z filtrem na lato. Dobrze przygotowana na rok szkolny swojego dziecka mama pomyśli również o małej parasolce. A jeśli twoje dziecko choruje (ma astmę, alergię, cukrzycę), przygotuj także jakiś poręczny pojemnik na lekarstwa. Miłego pakowania oraz samych szóstek w szkolnym dzienniku!

 

str. 5 - porady Ilony Kosteckiej

ban01