ban02

Polecamy

rek42

Lidl od 29.07 do 3.08

rek27

Media Expert od 11.07 do 24.07

reklamy13

Katalog eobuwie.pl

reklamy999952

Katalog mebli tapicerowanych Black Red White

reklamy9938

Katalog Orsay & Jessica Mercedes

rek36

Drogerie Natura od 18.07 do 31.07

rek29

Alsen - Wakacje 2019

Lidl od 13.08 do 18.08

przegladaj-gazetke

'#Szkoła 2018/2019' - nowa gazetka promocyjna sieci sklepów Lidl.

 

Polecane promocje z gazetki sklepów Lidl:

  Plecak różne rodzaje - od 27 zł.

  Ręcznik - od 9,99 zł.

  Młotowiertarka Parkside 1500 W - 239 zł.

 

  Oferta ważna od 13.08 do 18.08 lub do wyczerpania asortymentu.

Polecane gazetki:

lidl
home and you
gazetka media expert
gazetka media markt

Zobacz także:

• wszystkie aktualne gazetki promocyjne sklepów Lidl,

• inne gazetki promocyjne z kategorii Hipermarkety i supermarkety,

• najnowsze gazetki promocyjne.

 

Plecaki szkolne

 

Tornister premium z główną komorą z dodatkowymi kieszeniami, w środku wyposzewkowaną i zapinaną na zamek 2-suwakowy, gumowym uchwytem, szerokimi, profilowanymi szelkami pokrytymi siatką z regulacją długości, usztywnianymi profilowanymi plecami pokrytymi oddychającą siatką, usztywnionymi bokami, boczną i przednią kieszenią zapinaną na zamek, wzmocnionym dnem i odblaskowymi elementami w cenie 99 zł.

 

Plecak dwukomorowy dostępny w 21 wzorach z materiału odpornego na przemakanie, z elementami odblaskowymi, wygodną, miękką rączką i regulowanymi szelkami, głóną koorą zamykaną na 2-suwakowy zamek, wzmocnionym dnaem oraz dwiema bocznymi kieszeniami z siatki i przednią kieszenią zapinaną na zamek za jedyne 27 zł.

 

Dwukomorowy plecak na kółkach z materiału odpornego na przemakanie, z wygodną miękką rączką, dwiema komorami na froncie, przednią kieszenią zapinaną na zamek, szerokimi szelkami z regulacją długości, usztywnionymi plecami z miejscem do schowania szelek, zewnętrznym plastkiowym stelażem, dwiema bocznymi kieszeniami z siatki, wzmocnionym denm, elementami odblaskowymi i kólkami oraz podpórkami do stabilizacji za 55 zł.

 

Tornister dostępny w 8 wzorach z szerokiki profilowanymi szelkami pokrytymi siatką i z regulacją długości, główną komorą z dodatkowymi kieszeniami w środku zapinaną na zamek 2-suwakowy, usztywnionymi bokami, dwiema bocznymi kieszeniami z siatki, dodatkową przegrodą w głównej komorze, profilowanymi plecami pokrytymi oddychającą siatką oraz elementami odblaskowymi za 55 zł.

 

Karta dużej rodziny

 

Już 13 sierpnia z Kartą dużej rodziny oszczędzasz 10% kupując plecaki i tornistry, zeszysty i inne artykuły piśmiennicze, piórniki, przybory szkolne i książeczki dla dzieci.

 

Rabat nie łączy się z innymi promocjami i jest naliczany przy kasie. Akcja promocyjna trwa od 13 sierpnia do 30 września.

 

Regulamin akcji oraz pełna lista artykułów objętych promocją znajdziecie na stronie internetowej Lidla.

ban01