Polecamy

reklamy9992

Lidl od 19.11 do 25.11

reklamy9977

Media Expert od 2.11 do 15.11

reklamy9994

Agata od 13.11 do 25.11

reklamy9975

Black Red White od 1.11 do 4.12

reklamy9939

Katalog Bon Prix - Jesienne zmiany

reklamy9987

Drogerie Natura od 8.11 do 21.11

reklamy9981

Media Markt od 1.11 do 30.11

reklamy25

Katalog Go Sport - Turystyka 2018

Lidl - Przewodnik stylu Let's Celebrate

zobacz

Przewodnik stylu Let's Celebrate sieci sklepów Lidl.

  Oferta ważna do odwołania.

Polecane gazetki:

lidl
gazetka textilmarket
gazetka media expert
gazetka media markt

Bo stylowe zakupy są lepsze!

Zimą Twój kalendarz zamienia się w niekończącą się listę rzeczy do zrobienia: zdobycie idealnego prezentu, zrobienie dużych zakupów na Święta czy zorganizowanie rodzinnych uroczystości. Ze względu na ten zimowy stres najlepiej zrobić zakupy w stroju, który jest modny i wygodny. Stwórz swój codzienny styl z kolekcją LET’S CELEBRATE, która łączy w sobie wygodne kroje z przyciągającymi wzrok elementami i sprawi, że każdego dnia będziesz czuć się wyjątkowo.

 

 

Kiedy musisz wyglądać uroczyście...

W okresie świątecznym spotkania rodzinne rozpoczynają się często już wczesnym popołudniem. Gdy cała rodzina spotyka się przy obiedzie, Ty chciałabyś wyglądać olśniewająco. Nie chcesz zakładać na siebie zbyt wiele, lecz mimo to pragniesz wybrać stylizację, która jest wyjątkowa i stosowna do tej uroczystej chwili. Kolekcja LET’S CELEBRATE oferuje wiele kombinacji i stylizacji na świąteczny obiad. Niech Twój strój zachwyci nie tylko Ciebie, lecz całą Twoją rodzinę.

 

 

Najlepsza uroczystość to taka, która pasuje do Ciebie.

Wieczorne spotkania z przyjaciółmi to idealne okazje by pokazać się w oszałamiającej, świątecznej stylizacji. Pamiętaj jednak, że Twój strój powinien odzwierciedlać Twój własny styl. Zainspiruj się propozycjami ze świątecznej kolekcji LET’S CELEBRATE i skomponuj własną, pełną stylu kreację.

 

 

Zawsze jest okazja do świętowania. Zwłaszcza zimą.

Niezależnie od tego, czy jest to spotkanie bożonarodzeniowe czy zabawa sylwestrowa, zimą prawie co tydzień czeka na nas nowa uroczystość. Szczególnie zabawa sylwestrowa to niepowtarzalna okazja, aby świętować koniec roku w zapierającej dech w piersiach stylizacji. W tym roku królują cekiny! Te kolorowe błyskotki to gorący hit ostatnich modowych wybiegów – wykorzystaj je by zabłysnąć na karnawałowej imprezie.

 

Zobacz także:

• wszystkie aktualne gazetki promocyjne sklepów Lidl,

• inne gazetki promocyjne z kategorii Hipermarkety i supermarkety,

• najnowsze gazetki promocyjne.