Polecamy

reklamy9902

Lidl od 24.09 do 30.09

reklamy9912

Media Expert od 20.09 do 3.10

reklamy9908

Textil Market od 19.09 do 9.10

reklamy94

Abra Meble od 13.09 do 27.09

reklamy61

Katalog Coccodrillo Jesień-Zima 2018

reklamy95

Super-Pharm od 13.09 do 26.09

reklamy75

Katalog technologiczny RTV EURO AGD

reklamy26

Katalog Go Sport - Rowery i skate 2018

Freshmarket od 11.07 do 24.07

przegladaj-gazetke

'Taktyka na kibicowanie' - nowa gazetka promocyjna sieci sklepów Freshmarket.

 

Polecane promocje z gazetki Freshmarket:

  Kabanosy Tarczyński 2x95 g - 10 zł.

  Piwo Heineken 3x500 ml - 9 zł.

  Chipsy Crunchips X-cut 2x140 g - 8 zł.

 

  Oferta ważna od 11.07 do 24.07 lub do wyczerpania asortymentu.

 

Akcje promocyjne z gazetki Freshmarket

 

Loteria Heineken - 2.500.000 nagród do wygrania w loterii Heineken. Każda zdrapka wygrywa. Aby wziąć udział w loterii Heineken wystarczy kupić 4 dowolne piwa Heineken, Żywiec lub Warka, za które otrzymamy zdrapkę. Wśród gwarantowanych nagród znajdziemy, m.in wyjazdy na mecz piłki nożnej o Superpuchar Europy w towarzystwie Jerzego Dudka, konsole PS4 z grą FIFA 18, setki piłek z podpisem Jerzego Dudka. Loteria trwa do 17 lipca lub do wyczerpania puli zdrapek.

 

SPRILL – spontaniczny grill - Dobrego grilla można zorganizować zawsze i wszędzie. Wystarczy zebrać znajomych, bo wszystko do grilla znajdziecie w sklepach Freshmarket.

 

Nowe trendy smakowe - Gdy chce Ci się pić, gdy chcesz zabłysnąć  w towarzystwie... sprawdź najnowszą kolekcję napojów oraz smoothie i zasmakuj w wyjątkowych hitach tego sezonu!

 

Zostań Lodarianem - Na lody nigdy nie jest za wcześnie ani za późno. Wszystkich Lodarian Freshmarket zaprasza na doskonałe lody o każdej porze dnia.

 

Ochota na lody?  Zamrażarki w sklepach Freshmarket zawsze są pełne mroźnego orzeźwienia. Zapraszamy na lody wszelkich kształtów, rodzajów i smaków.

 

Apetyt na dobry dzień - Pyszne śniadanie to podstawa każdego udanego dnia. Dlatego zajrzyj jednego ze sklepów Freshmarket o poranku, by rozpocząć dzień od śniadaniowych zakupów.

 

Rozchmurz się na dzień dobry  - Zacznij dzień z uśmiechem. Szybka wizyta w sklepie Freshmarket zapewni wakacyjne śniadanie pełne słodkich dodatków.

 

Smaczne podróżowanie - Zabierz przekąskę i coś do picia na wakacyjne wycieczki i letnie wędrówki. Wpadnij przed wyjazdem do Freshmarketu po prowiant.

 

Do pochrupania! - Podczas wakacyjnych wycieczek  albo wieczornych spotkań ze znajomymi warto mieć pod ręką coś do pochrupania.

 

Dania na lato! Masz ochotę na szybki, lekki, wakacyjny obiad? Zrób zakupy w sklepie Freshmarket i zasiądź do swojego ulubionego letniego dania.

 

Słodkie wakacje!  - Co dziś do kawy? Wpadnij do skepu Freshmarket i sam zdecyduj, na jakie słodkości dzisiaj masz ochotę.

 

Pora na orzeźwienie!  - Lato w pełni. A gdy na termometrach słupki wędrują w górę, warto wpaść do Freshmarketu po orzeźwiające napoje.

 

Bilet do Juraparku - Kup 3 napoje gazowane 0,5 L i odbierz bilet do Juraparku o wartości 70 zł. Promocją objęte są produkty Pepsi, Pepsi Bez Kalorii, Pepsi Lime, Pepsi Wild Cherry, Mirinda Orange i 7Up o pojemności 500 ml w dniach 11.07 do 24.07. Pula nagród w pastaci biletów jest ograniczona i wynosi 60 000 sztuk biletów. Każdy bilet jest ważny do 30.09. Warunkiem otrzymania biletu jest umieszczony na parogodnie kod.

 

Bazarek świeżych produktów - Masz ochotę na pyszne, a przede wszystkim świeże owoce lub warzywa? Odwiedź bazarek świeżych produktów Freshmarket.

 

Potrawy i przyprawy - W sklepach Freshmarket zawsze znajdziesz doskonałe przetwory, pyszne pomysły na dania i desery oraz masę przypraw do smaku, którymi możesz uzupełnić braki w swojej spiżarni.

 

W plasterkach i w kawałku - Doskonałe na kanapkach i idealne jako dodatek. W Freshmarkecie zawsze masz szeroki wybór gatunkowych wędlin i serów.

 

Smacznego na dobranoc - Zapewnij sobie smaczny sen na koniec długiego dnia. W sklepach Freshmarket znajdziesz mnóstwo produktów, z których przygotujesz pyszną kolację.

 

Wszystko na miejscu - Nie zabieraj całego domu nad morze, w góry albo na Mazury. Jedź na wakacje z lekką walizką, a w razie czego wpadnij do sjlepu Freshmarket.

 

Informacja handlowa sieci Freshmarket nr 15/2018.

Polecane gazetki:

lidl
gazetka textilmarket
gazetka media expert
gazetka media markt

Zobacz także:

• inne gazetki promocyjne z kategorii Delikatesy i minimarkety,

• najnowsze gazetki promocyjne.