Polecamy

reklamy99999920

Lidl od 18.02 do 24.02

reklamy99999911

Textil Market od 6.02 do 19.02

reklamy99999925

Katalog Leroy Merlin Grzejniki 2019

reklamy43

Lookbook Reserved - Inhale Exhale

reklamy99999914

Super-Pharm od 7.02 do 20.02

reklamy99999926

Media Markt od 14.02 do 20.02

reklamy25

Katalog Go Sport - Turystyka 2018

Freshmarket od 11.07 do 24.07

przegladaj-gazetke

'Taktyka na kibicowanie' - nowa gazetka promocyjna sieci sklepów Freshmarket.

 

Polecane promocje z gazetki Freshmarket:

  Kabanosy Tarczyński 2x95 g - 10 zł.

  Piwo Heineken 3x500 ml - 9 zł.

  Chipsy Crunchips X-cut 2x140 g - 8 zł.

 

  Oferta ważna od 11.07 do 24.07 lub do wyczerpania asortymentu.

 

Akcje promocyjne z gazetki Freshmarket

 

Loteria Heineken - 2.500.000 nagród do wygrania w loterii Heineken. Każda zdrapka wygrywa. Aby wziąć udział w loterii Heineken wystarczy kupić 4 dowolne piwa Heineken, Żywiec lub Warka, za które otrzymamy zdrapkę. Wśród gwarantowanych nagród znajdziemy, m.in wyjazdy na mecz piłki nożnej o Superpuchar Europy w towarzystwie Jerzego Dudka, konsole PS4 z grą FIFA 18, setki piłek z podpisem Jerzego Dudka. Loteria trwa do 17 lipca lub do wyczerpania puli zdrapek.

 

SPRILL – spontaniczny grill - Dobrego grilla można zorganizować zawsze i wszędzie. Wystarczy zebrać znajomych, bo wszystko do grilla znajdziecie w sklepach Freshmarket.

 

Nowe trendy smakowe - Gdy chce Ci się pić, gdy chcesz zabłysnąć  w towarzystwie... sprawdź najnowszą kolekcję napojów oraz smoothie i zasmakuj w wyjątkowych hitach tego sezonu!

 

Zostań Lodarianem - Na lody nigdy nie jest za wcześnie ani za późno. Wszystkich Lodarian Freshmarket zaprasza na doskonałe lody o każdej porze dnia.

 

Ochota na lody?  Zamrażarki w sklepach Freshmarket zawsze są pełne mroźnego orzeźwienia. Zapraszamy na lody wszelkich kształtów, rodzajów i smaków.

 

Apetyt na dobry dzień - Pyszne śniadanie to podstawa każdego udanego dnia. Dlatego zajrzyj jednego ze sklepów Freshmarket o poranku, by rozpocząć dzień od śniadaniowych zakupów.

 

Rozchmurz się na dzień dobry  - Zacznij dzień z uśmiechem. Szybka wizyta w sklepie Freshmarket zapewni wakacyjne śniadanie pełne słodkich dodatków.

 

Smaczne podróżowanie - Zabierz przekąskę i coś do picia na wakacyjne wycieczki i letnie wędrówki. Wpadnij przed wyjazdem do Freshmarketu po prowiant.

 

Do pochrupania! - Podczas wakacyjnych wycieczek  albo wieczornych spotkań ze znajomymi warto mieć pod ręką coś do pochrupania.

 

Dania na lato! Masz ochotę na szybki, lekki, wakacyjny obiad? Zrób zakupy w sklepie Freshmarket i zasiądź do swojego ulubionego letniego dania.

 

Słodkie wakacje!  - Co dziś do kawy? Wpadnij do skepu Freshmarket i sam zdecyduj, na jakie słodkości dzisiaj masz ochotę.

 

Pora na orzeźwienie!  - Lato w pełni. A gdy na termometrach słupki wędrują w górę, warto wpaść do Freshmarketu po orzeźwiające napoje.

 

Bilet do Juraparku - Kup 3 napoje gazowane 0,5 L i odbierz bilet do Juraparku o wartości 70 zł. Promocją objęte są produkty Pepsi, Pepsi Bez Kalorii, Pepsi Lime, Pepsi Wild Cherry, Mirinda Orange i 7Up o pojemności 500 ml w dniach 11.07 do 24.07. Pula nagród w pastaci biletów jest ograniczona i wynosi 60 000 sztuk biletów. Każdy bilet jest ważny do 30.09. Warunkiem otrzymania biletu jest umieszczony na parogodnie kod.

 

Bazarek świeżych produktów - Masz ochotę na pyszne, a przede wszystkim świeże owoce lub warzywa? Odwiedź bazarek świeżych produktów Freshmarket.

 

Potrawy i przyprawy - W sklepach Freshmarket zawsze znajdziesz doskonałe przetwory, pyszne pomysły na dania i desery oraz masę przypraw do smaku, którymi możesz uzupełnić braki w swojej spiżarni.

 

W plasterkach i w kawałku - Doskonałe na kanapkach i idealne jako dodatek. W Freshmarkecie zawsze masz szeroki wybór gatunkowych wędlin i serów.

 

Smacznego na dobranoc - Zapewnij sobie smaczny sen na koniec długiego dnia. W sklepach Freshmarket znajdziesz mnóstwo produktów, z których przygotujesz pyszną kolację.

 

Wszystko na miejscu - Nie zabieraj całego domu nad morze, w góry albo na Mazury. Jedź na wakacje z lekką walizką, a w razie czego wpadnij do sjlepu Freshmarket.

 

Informacja handlowa sieci Freshmarket nr 15/2018.

Polecane gazetki:

lidl
gazetka textilmarket
gazetka media expert
gazetka media markt

Zobacz także:

• inne gazetki promocyjne z kategorii Delikatesy i minimarkety,

• najnowsze gazetki promocyjne.