Polecamy

reklama999982

Lidl - Przewodnik stylu Let's Celebrate

reklama9925

Katalog Black Red White 2017/18

reklama999947

Media Markt od 1.11 do 30.11

reklama999990

Neonet od 23.11 do 30.11

reklama999987

Textil Market od 23.11 do 5.12

reklama999933

Lookbook 4F - Jesień 2017

reklama999958

Katalog Avon

Carrefour od 2.08 do 14.08

przegladaj-gazetke

Nowa gazetka promocyjna sieci handlowej Carrefour - "Szkolna wyprawka do wyboru, do koloru".

 

Polecane promocje z gazetki Carrefour:

  Kredki ołówkowe Bambino 12 kolorów + temperówka - 12,99 zł.

  Krzesło obrotowe Ariel - 109 zł.

  Zeszyt A5 16 kartek - 0,69 zł.

 

  Oferta ważna od 2.08 do 14.08 lub do wyczerpania asortymentu.

Polecane gazetki:

gazetka lidl
gazetka textilmarket
gazetka media expert
gazetka media markt

Koniec wakacji zbliża się wielkimi krokami, dlatego też Carrefour przygotował 20-stronnicową ofertę dla uczniów, dzięki której skompletowanie szkolnej wyprawki nie obciąży zbytnio domowego budżetu. Gazetka promocyjna została podzielona na akcje tematyczne i pierwszą z nich jest - Zabierz ulubione postacie do szkoły!, a w niej zeszyty na licencji wraz z okładkami i naklejkami renomowanych dostawców, tj. Beniamin, Crux, Bestservice, Dan-Mark, Demart czy Wikam. Akcja Szkolna wyprawka za mniej! zawiera gwarancję najniższej ceny, więc jeśli znajdziecie produkty z tej akcji taniej to Carrefour zwróci Wam podwójną różnicę. Gwarancją objęte są produkty, tj. długopisy ze śmiesznymi główkami, kredki ołówkowe grube Jumbo, magiczna plastelina świecąca w ciemności czy gumka elektryczna z zapasem 24 kolorowych gumek.

 

 

Bajkowy powrót do szkoły! to bloki rysunkowe i techniczne, teczki z gumką lub fartuszek ochronny do malowania z ulubionymi bohaterami z bajek. Kolejna akcja tematyczna to Pełno plecaków dla dzieciaków!, zarówno z wyprawką, jak i bez. Na plecakach widnieją wizerunki najbardziej popularnych bohaterów wsórd dzieci, tj. Trolls, Auta Disney Pixar, Barbie czy Królowa Lodu. W ofercie szkolnej sieci sklepów Carrefour nie mogło zabraknąć również książek, dlatego też w Kąciku dobrej książki! znajdziemy m.in. Encyklopedię szkolną, Moje pierwsze litery i słówka, Młody odkrywca oraz Ciekawe dlaczego.

 

 

Prawidłowa postawa to ważna sprawa, Usiądź wygodnie do nauki oraz Dobre biurko to podstawa pozwolą wyposażyć pokój dziecka w krzesła i fotele obrotowe oraz biurka. Akcja Wszystko do skompletowania szkolnego ubrania to moda dla dziewczynek oraz chłopców i  zawiera wszystko co potrzebne dla naszych pociech od bielizny, poprzez legginsy, spódnice, spodnie i t-shirty, na trampkach i butach dziecięcych kończąc. Ostatnia strona gazetki promocyjnej to produkt z reklamy TV, czyli plecak szkolny 3D w rewelacyjnej cenie 29,99 zł.

 

Zobacz także:

• wszystkie aktualne gazetki promocyjne sklepów Carrefour,

• inne gazetki promocyjne z kategorii Hipermarkety i supermarkety,

• najnowsze gazetki promocyjne.