Gazetki promocyjne


Aktualne gazetki promocyjne wiodących sieci handlowych w jednym miejscu?
Jesteśmy z Wami już od 12 lat i w naszej bazie gazetek promocyjnych znajduje się blisko 23 tys. publikacji największych sklepów w Polsce, ale wiemy, że interesują Was tylko obecnie obowiązujące i nadchodzące promocje, więc znajdziecie je na stronie głównej, a także w zakładce Najnowsze lub Popularne, gdzie prezentujemy najczęściej oglądane gazetki przez użytkowników GazetkaPromocyjna24 w ciągu ostatnich 3 dni. W poszukiwaniu gazetki promocyjnej konkretnego sklepu warto zajrzeć do zakładki Sklepy lub skorzystać z wyszukiwarki.

Gazetki promocyjne online

 

Historia gazetek promocyjnych w Polsce rozpoczęła się w ostatnich latach ubiegłego stulecia, kiedy to w stolicy, a następnie w kolejnych największych miastach pojawiły się pierwsze sklepy wielkopowierzchniowe. Początkowo gazetki promocyjne wydawały tylko hipermarkety, jednakże wraz z wielkim sukcesem gazetek, które stały się dla Polaków regularną lekturą oraz nowymi sieciami handlowymi na rynku, ilość publikacji rosła lawinowo. Większość zapewne doskonale pamięta stosy gazetek upchanych w skrzynkach pocztowych czy zawieszanych na klamkach drzwi. Gazetki promocyjne zrewolucjonizowały komunikację sieci handlowych z konsumentami i stały się podstawowym źródłem informacji o promocjach, jednakże oferty z poszczególnych gazetek obowiązują zazwyczaj tylko kilka do kilkunastu dni, więc miliony gazetek, a co za tym idzie tony papieru lądowały w koszu.

Kolejne lata, wraz ze wzrostem świadomości ekologicznej, przyniosły pozytywne zmiany dla środowiska w tym zakresie, albowiem większość sieci handlowych zaczęła ograniczać ilość drukowanych egzemplarzy na rzecz publikacji gazetek promocyjnych online, a niektóre całkowicie zrezygnowały z wersji papierowych.

Jaką przewagę nad gazetkami papierowymi mają publikacje elektroniczne?

Gazetki promocyjne udostępniane przez sieci handlowe występują zazwyczaj w dwóch formach, mianowicie tradycyjnej gazetki papierowej oraz elektronicznej. Największą zaletą tych drugich jest oczywiście szeroko rozumiana ekologia, ale gazetka promocyjna online oprócz korzystnego wpływu na środowisko ma także inną znaczącą przewagę, albowiem rośnie liczba sieci handlowych, które wydają interaktywne gazetki promocyjne pozwalające za pomocą jednego kliknięcia na szczegółowe zapoznanie się z interesującymi produktami oraz ich zakup z dostawą do domu, paczkomatu lub z odbiorem własnym w sklepach zlokalizowanych w miastach, tj. Warszawa, Łódź, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Gdynia, Poznań, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Białystok, Katowice i wielu innych. Rosnącym zainteresowaniem cieszą się zakupy spożywcze z dostawą do domu nawet tego samego dnia realizowane przez Auchan czy Carrefour, ale także przez firmy zewnętrzne, np. Glovo dostarcza produkty z Biedronki, a Everli z Kauflandu.

Jakie gazetki promocyjne można przeglądać online?

Serwis GazetkaPromocyjna24.pl prezentuje aktualne gazetki promocyjne sieci handlowych w Polsce, tj. Auchan, Biedronka, Carrefour, Drogerie Natura, Intermarche, Jula, Jysk, Kaufland, Komputronik, Leroy Merlin, Lidl, Media Expert, Media Markt, Neonet, Netto, Pepco, Polo Market, Rossmann, RTV EURO AGD, Super-Pharm i wielu innych, a także katalogi Black Red White, Castorama, CCC, Deichmann, Ikea, Obi, czy Smyk…

W kategorii Hipermarkety i supermarkety prezentujemy gazetki promocyjne sieci sklepów Aldi, Auchan, Biedronka, Carrefour, E.Leclerc, Intermarche, Kaufland, Lidl, Netto, Polo Market, Stokrotka i Tesco, zaś w Delikatesy i minimarkety ABC, Delikatesy Centrum, Groszek, Odido i Żabka. Sklepy Alsen, Komputronik, Media Expert, Media Markt, Neonet, RTV EURO AGD i Vobis należą do kategorii RTV/AGD/Komputery. W kategorii Odzież, obuwie i dodatki znajdziemy aktualne promocje następujących sklepów: 5.10.15. Bartek, CCC, Coccodrillo, Deichmann, Gatta, Gino Rossi, Monnari, Moodo, Ochnik, Pepco, Promod, Próchnik, Puccini, Smyk, Tatuum, Textil Market, Top Secret, Wittchen, Wojas i Wólczanka. Gazetki promocyjne w kategorii Dom i ogród są publikowane przez sklepy, tj. Abra, Agata, Black Red White, Bricomarche, Castorama, Forte, Home&You, Ikea, Jula, Jysk, Leroy Merlin, Mrówka PSB, Obi i Vox. Kategoria Drogerie obejmuje gazetki promocyjne Douglas, Hebe, Natura, Rossmann, Sephora, Super-Pharm i Ziko Dermo, zaś kategoria Sport – 4F, Decathlon, Intersport, Martes Sport i New Balance.

Jak przeglądać gazetki promocyjne?

Na stronie głównej serwisu znajdują się tylko aktualne gazetki promocyjne, jednakże ze względu na ilość sklepów, których oferty prezentujemy, nie wszystkie mogą się tam znaleźć. Aby zobaczyć wszystkie najnowsze gazetki promocyjne wystarczy kliknąć w zakładkę NAJNOWSZE, gdzie znajdziecie aktualne oferty sortowane według daty publikacji. Jeżeli chcecie obejrzeć gazetki promocyjne konkretnej sieci handlowej wystarczy kliknąć w zakładkę SKLEPY, ale bardzo szybkim rozwiązaniem jest użycie wyszukiwarki gazetek promocyjnych, która znajduje się na górze strony.

Kiedy pojawiają się nowe gazetki?

Zazwyczaj sklepy udostępniają gazetki promocyjne kilka dni przed obowiązywaniem nowej oferty promocyjnej, jednakże niektóre z nich dopiero w dniu rozpoczęcia nowej promocji. Najpopularniejsze sieci sklepów, tj. Lidl i Biedronka wydają gazetki z ofertą obowiązującą od poniedziałku i czwartku, ale warto zajrzeć dzień lub dwa wcześniej na GazetkaPromocyjna24.pl, albowiem większość gazetek publikujemy z wyprzedzeniem.

Czas ważności oferty większości gazetek promocyjnych jest określony szczegółowo i kończy się wraz z podaną datą, jednakże w niektórych przypadkach oferta jest ważna do odwołania lub do wyczerpana asortymentu, o czym informujemy pod każdą gazetką. Niekiedy poszczególne produkty z gazetki promocyjnej dostępne są jedynie według dat podanych na konkretnych stronach gazetki lub przy produktach. Czas obowiązywania gazetki promocyjnej wynosi najczęściej tydzień lub 14 dni, ale oczywiście nie jest to regułą i znajdziemy również oferty ważne tylko 3 dni, jak i obowiązujące około miesiąca lub dłużej.

Jakie sklepy publikują największą ilość gazetek?

Najwięcej gazetek promocyjnych wydają sieci sklepów z kategorii Hipermarkety i supermarkety. Rozpatrując tę klasyfikację w ujęciu tygodniowym prym wiedzie Biedronka, która udostępnia co najmniej 3 gazetki promocyjne, ale zdarza się, iż jest ich nawet dwa razy więcej. Tuż za nią plasuje się Lidl, który proponuje swoim klientom regularnie 3 gazetki, z czego jedna obowiązuje 7 dni, zaś pozostałe odpowiednio 3 i 4 dni. Biedronka i Lidl to zdecydowanie najbardziej popularne sieci handlowe w Polsce, więc ich dominacja jeśli chodzi o ilość wydawanych gazetek nie może być zaskoczeniem. Kroku liderom próbuje dotrzymać Netto – 2 gazetki promocyjne tygodniowo oraz Auchan, Carrefour i Kaufland, które średnio wydają ponad 5 gazetek w miesiącu. Pozostałe sieci handlowe z kategorii Hipermarkety i supermarkety, tj. Aldi, Intermache czy Polomarket z reguły wydają jedną gazetkę promocyjną co 7 dni. Jeżeli chodzi o sieci sklepów z kategorii Delikatesy i minimarkety to Delikatesy Centrum wydają jedną gazetkę tygodniowo, zaś pozostałe, tj. ABC, Groszek czy Żabka nie więcej niż 2 gazetki promocyjne w miesiącu. Część sklepów oferujących sprzęt RTV, AGD, komputery czy smartfony promują swoje produkty w gazetkach, które pojawiają się co tydzień i tak jest w przypadku Media Expert, Media Markt czy Neonet. Inaczej sytuacja wygląda w sklepach z kategorii Dom i ogród lub Drogerie, albowiem większość z nich publikuje gazetki promocyjne co 14 dni lub rzadziej, jednakże okres obowiązywania oferty jest dłuższy niż w przypadku wyżej wymienionych.

Czy gazetki informują również o akcjach promocyjnych organizowanych przez sieci handlowe?

 

Gazetki składają się z licznych akcji promocyjnych powiązanych z konkretną grupą produktów, wybranym producentem czy sezonowością i świętami. W spożywczej gazetce Biedronki znajdziemy akcje promocyjne, tj. Poznaj bogactwo naszej Krainy Świeżości, Wszystkie jaja z chowu ściółkowego Moja Kurka taniej o 40% przy zakupie drugie produktu z kartą Moja Biedronka, Tarcza antyinflacyjna Biedronki, Oleje w supercenach, Drugi produkt za 1 zł, Świeże mięso w supercenie, Twoje ulubione sushi, Przygotuj się na tydzień Wege z Go Vege czy Odkryj świat smaku Marletto, zaś w gazetkach „Okazje tygodnia” – Kup 2 produkty Spokey, a drugi tańszy otrzymasz 50% taniej, Weź to na warsztat, Szkoła z klasą, Z myślą o pupilu czy Świetna zabawa.

W gazetkach spożywczych Lidla możemy spotkać akcje promocyjne typu: Druga kawa 60% taniej z wszystkich kaw rozpuszczalnych i mielonych, 3 produkt za 1 zł, Warzywa do 47% taniej, Czekolady do 56% taniej, Lody prosto z lodziarni, Nowy wymiar orzeźwienia, Polskie mięso drobiowe do 50% taniej, Ryby w supercenach, Powiedz tak roślinnym słodkościom, Uzupełnij spiżarnię w niskich cenach, Zasmakuj w orientalnej kuchni, Polskie składniki to dobre nawyki czy Przysmaki dla PSIjaciół. W wydawanej raz w tygodniu gazetce Lidla poświęconej pozostałym artykułom znajdziemy akcje, tj. Wielopaki to się opłaca, Wszystkie zabawki marki Playtive oraz ubrania dla dzieci i młodzieży 20% taniej, Świetne prezenty dla fanów LEGO, Odzież marki Esmara i Livergy 20% taniej, Literatura dla dzieci w lidlowych cenach, Odzież sportowa Crivit 30% taniej, Czas na sporty wodne czy Legginsy i szorty sportowe damskie 10 zł taniej.

Z licznych akcji promocyjnych w gazetkach znany jest również Carrefour. Przeglądając gazetki francuskiej sieci handlowej znajdziemy akcje promocyjne, tj. Zyskoferty na tropie oszczędności, Oszczędzaj z apką Mój Carrefour, Jakość w najlepszej cenie, Oszczędności na kilogramy, Prezenty pełne radości, Dla miłośników ogrodu, Mistrzowie grilla, Multimedia w domu i pracy, Dziewczyny i chłopaki lubią wielopaki czy Uwielbiamy lodowe przyjemności.

W Kauflandzie w ostatnich miesiącach główne akcje promocyjne, które znajdziemy zazwyczaj na okładkach lub pierwszych stronach gazetek, zatytułowane są pytaniem, np. Gdzie wszystko do grilla i do ogrodu mam?, Gdzie wielki wybór okazji XXL mam? czy Gdzie naprawdę niskie ceny na święta mam?, zaś na pozostałych stronach możemy liczyć na mnóstwo akcji, tj. Super Łup, Sobota super okazji, Wszystkie wędliny krojone z naszej lady -20% taniej, Odzież i obuwie marek Kuniboo i Hip&Hopps -20% taniej, Super marki lub Czas na ryby.

Mnóstwo akcji promocyjnych znajdziemy także w gazetkach marketów Auchan. Jeśli chodzi o ofertę spożywczą to w publikacjach możemy trafić na akcje promocyjne, tj. Przyjemność ma smak czekolady, Kawa i herbata, Kupuj na wagę, Kącik konesera czy Festiwal grzybów i owoców leśnych, ale na znacznie więcej możemy liczyć jeśli chodzi o pozostałą ofertę, mianowicie: Sportowe szaleństwo, Ciepłe, modne i wygodne, Czas na letnią zabawę, Relaks w domowym SPA, Idealna czystość, Krystaliczna i przejrzysta woda, Domowe inspiracje, Sportowe szaleństwo, Ciepłe, modne i wygodne, Czas na letnią zabawę, Relaks w domowym SPA, Idealna czystość, Krystaliczna i przejrzysta woda, Domowe inspiracje, 1001 drobiazgów, Magia zabawek i świątecznych ozdób, Rysuje się ekologiczna szkoła czy Piękno z natury.

Akcji promocyjnych nie brakuje również w gazetkach Polo Market, np. Hity tygodnia, Produkty XXL w super cenach, Azja w Twoje kuchni, Rudi grillować lubi, Jemy w zgodzie z naturą, Zadbaj o siebie, Kostki rosołowe bez glutenu i oleju palmowego, Smaki Grecji, Ekologicznie to najbliżej natury, Wybrane kawy Baristado 15% taniej, Ulubione na polskich stołach czy Kraina lodów. Przykładowe akcje promocyjne z gazetek sieci marketów E.Leclerc to: Cenomenalne zakupy, Czas na relaks, Naturalny sposób na piękno, Niskie ceny my to mamy, Bon Appetit, Moda na co dzień, Zdrowie w cenie czy Orientalne smaki. Sporo akcji promocyjnych każdego tygodnia oferuje także sieć sklepów Netto, która zachęca do zakupów hasłami, tj. Dyskontowe asy tygodnia, Wielka wyprzedaż, Poczuj moc najlepszej muzyki, Akcesoria rowerowe, Codzienne gotowania w wyjątkowym stylu, Kuchenny niezbędnik, Grill Bar Netto, Z zieleniaka taka świeżość ma sens, Wegańskie specjały w niskiej cenie, Strefa zabaw dla dzieci czy Praktyczne dodatki.

Kończąc przegląd akcji promocyjnych marketów spożywczych warto wymienić jeszcze akcje Intermarche, tj. Intertanie kupowanie, Od rolnika do koszyka, Świeży nabiał na dzień dobry, Nawet 6000 produktów bez VAT, Dużo okazji do oszczędności, Wypieki domowe z Intermarche popisowe, Tydzień prawdziwie francuski, Ciesz się niską ceną z Ireną czy lato gorących bombokazji.

Wśród minimarketów i sklepów modern convenience na wyróżnienie zasługują akcje promocyjne Żabki, np. Wielosztuki, Grill bez spiny na patencie, Fala lodowych pyszności, Moc orzeźwienia, Strefa energii, Łap wakacyjne okazje z Żappką, Roślinny zestaw śniadaniowy do 40% taniej, Rozsmakuj się w kawie z Żabki czy Happy Hours.

W kategorii Dom i ogród przegląd akcji promocyjnych rozpoczynamy od Castoramy i akcji, tj. Twój ogród z pasją, Łazienka pełna inspiracji, Zabłyśnij stylem, Drzwi i podłogi idealne dla Ciebie, Budowa i remont, Odkryj moc mega okazji, Malowanie odmieni Twoje wnętrze, Oświetlenie wnętrza w pełnym świetle, Ogrzewanie to gorący temat, Akcja łazienka czy Barwne inspiracje. W marketach Jula akcje promocyjne wyglądają następująco: Tylko teraz najlepsze oferty, Stwórz ogród swoich marzeń, Smaczne lato z grillem, Zimowa wyprzedaż, Profesjonalna wymiana kół, Sezon na prace przy domu, Zadbaj o dom i działkę, Zabierz się za garaż, Czas na remont, Inteligentne przechowywanie, Grunt to dobre narzędzia, Tego lata poczuj radość z majsterkowania, Twój wymarzony taras, Wiosna na dwóch kółkach czy Ruszamy na kemping, zaś w marketach Leroy Merlin – Narzędzia do Twojego warsztatu, Nowa podłoga? Tak, od oferty aż po montaż, Łazienka pod klucz, Dni bohatera domu, Wszystko do ogrodu, Stylowe wnętrza, Świąteczne miasteczko czy Kuchnia zaprojektowana ze smakiem.

W gazetkach Obi znajdziemy akcje promocyjne, tj. Czas na zabawę i relaks w Twoim ogrodzie, Przygotuj taras na wiosnę, 1000 pomysłów na przygotowanie ogrodu do wiosny, Naturalnie piękna i funkcjonalna łazienka, Przygotuj się na remont, Stwórzmy razem wymarzoną kuchnię, Odbierz 100 zł za każde wydane 1000 zł, Twoja przestrzeń do zabawy, Ogród w sercu miasta, Zawsze mocne okazje cenowe, Kuchnia i przechowywanie z pomysłem, Dekoracje i dodatki, Czas na jesienne metamorfozy, Noworoczne porządki czy Z radością do majsterkowania.

Black Red White w swoich gazetkach również zamieszcza liczne akcje promocyjne, np. Wszystkie meble oraz setki lamp i dodatków do 50% taniej, Odśwież dom na wiosnę, Wnętrza w stylu glamour, Sypialnia z klimatem, Przytulnie i wygodnie, Szaleństwo niskich cen, Kuchnia w Twoim ulubionym stylu, Lampy do kuchni i jadalni taniej do 25%, Wprowadź powiew wiosny do Twojego domu, Wnętrza w stylu boho, Urządzamy sypialnię czy Szkolne okazje, a w gazetkach salonów Agata możemy spotkać akcje, tj. 100 zł rabatu za każde wydane 1000 zł albo 40 rat 0% bez dodatkowych kosztów, 150 zł na następne zakupy za każde wydane 1000 zł, Wszystkie lampy z rabatem 20%, Wprowadź świąteczny nastrój do swojego domu, Akcesoria i dekoracje na długie, jesienne wieczory, Wybierz dodatki do domu i materace w promocyjnych cenach, Dostawa i wniesienie gratis przy zakupie mebli za min. 1000 zł, Wielkie wietrzenie magazynów czy Zwracamy VAT na kartę podarunkową. W gazetkach sklepów Jysk możemy trafić na akcje: Świetna oferta ogrodowa, Rabat do 60% na wybrane artykuły do sypialni, Rabat 20-50% na wszystkie meble, Cenowe szaleństwo, Dni Hygge, Rabat na wszystkie artykuły do łazienki czy Przynieś własną torbę i otrzymaj 15% rabatu na wszystko, co w niej zmieścisz. Przegląd akcji promocyjnych z kategorii Domi ogród kończy Abra Meble i pojawiające się w gazetkach akcje: Mamy moc zniżek, Panele 10% taniej, Pełnia okazji, Festiwal cenowy, Rabaty z każdej strony, Dni mebli Dolmar, Stanęło na promocjach, Rabaty na pierwszy dzwonek, Najlepsza podłoga krok po kroku, Ze zniżką ci się ułoży, Strony pełne okazji, Rabaty kuszą z każdej strony czy Tak tanio jeszcze nie było.

W kategorii RTV/AGD/Komputery możemy spotkać akcje promocyjne sklepów Media Markt, Media Expert, Neonet czy RTV EURO AGD. Regularnie co miesiąc Media Markt publikuje gazetkę Co słychać w rozrywce, w której na kilkunastu stronach znajdziemy produkty, tj. gry na PC i konsole PlayStation 4 i 5, Xbox, Nintendo Switch, a także, dyski zewnętrzne SSD, nagrywarki, routery, wzmacniacze sygnału, myszy komputerowe, klawiatury, mikrofony, słuchawki dla graczy i nie tylko, a także laptopy wielu renomowanych firm. Ponadto w pozostałych gazetkach Media Markt widnieją następujące akcje promocyjne: Wielka Moc AGD, Teraz za każde wydane 500 zł otrzymasz 50 zł, Mega Sale, Technologia Cię kocha, Hity tygodnia, Prezentów moc, Black Friday, Dbamy o zdrowie, Wielkie wietrzenie magazynów, Tysiące produktów od ręki, Back To School, Raty 0% na co chcesz i do pół roku nie płacisz, Idealny pomysł na prezent, Rabat technologiczny czy Jesteśmy lepsi z lodówką pełną Pepsi.

Najpopularniejszą akcją promocyjną Media Expert w ostatnich latach to Włączamy niskie ceny, ale warto zauważyć również akcje, tj. Powrót do szkoły, Zapłać połowę, reszta za pół roku, Mega okazje, Nowoczesna kuchnia w super cenach, Niskie ceny do szkoły, Wielka wyprzedaż, Wymień stary na nowy, Tniemy ceny, Przeceny na święta, Wakacyjne okazje w szalonych cenach, Nocne przeceny czy czyszczenie magazynów. Również gazetki promocyjne sieci sklepów Neonet to liczne akcje promocyjne, np. Taniej o VAT, Wielka wyprzedaż nawet 1500 zł taniej, Super look na dobre oferty, Festiwal wielkich przecen, Wielkie obniżki cenowe nawet 80% taniej, Zainspiruj się technologią, Mega niskie ceny, Ostre cięcie cen, Rata gratis i do końca roku nie płacisz lub zyskaj 50 zł za każde wydane 500 zł czy Mistrzowskie okazje.

Sieć sklepów RTV EURO AGD w publikowanych gazetkach proponowała następujące akcje promocyjne: Elastyczne ZeroRaty, Ultra niskie ceny, Super rabaty na letnie klimaty, W tym roku nie płacisz i gotówki nie tracisz, Karnawał Zero Rat, Mega wyprzedaż, Piąty produkt za 1 zł, Wyprzedaż i dodatkowo drugi produkt 24% taniej lub trzeci 35% taniej lub czwarty 67% taniej oraz do kwietnia nie płacisz, Promocje non stop, Karuzela promocji, Ceny siekamy na drobne, Cenowe igrzyska, t dni szalonych cen, Okazje wzywają czy Rażąco niskie ceny. Ostatnią siecią handlową z kategorii RTV/AGD/Komputery prezentującą akcje promocyjne w gazetkach jest Komputronik, który w archiwalnych publikacjach prezentował akcje, tj. Zakupowe zagrania, Anielsko dobre prezenty, Przebudzenie wiosennej mocy, Świąteczne raty, Wakacyjne hity, Śnieżyca niskich cen, Na wyprzedaże pędzą spryciarze, Ceny dają nura, Wyższa szkoła niskich cen czy Rabatki kontratakują.

Nieliczne sklepy oferujące odzież, obuwie i dodatki publikują gazetki promocyjne, albowiem z tej kategorii możemy liczyć tylko na publikacje Pepco. Wśród licznych akcji promocyjnych Pepco na wyróżnienie zasługują: Kraina zabawek, Dobrane pary, W kolorach wiosny, Dołącz do superdrużyny, Dom inspirowany naturą, Wiosenne kurtki, Elegancki i przytulny dom, Wnętrze w stylu loft, Moda na co dzień, Bajkowe nowości, Nowa jakość gotowania, Świeżość na dłużej, Bluzy na jesień dla całej rodziny, Podwójna korzyść w niskiej cenie, Nowości z bawełny organicznej dla maluszków, Miękkie i eleganckie ręczniki, Piżamy jak ze snu, Bawełniana wygoda w dobrej cenie, Zakochaj się w prezentach i niskich cenach, Jesień w dobrym stylu i ceny, które nie wychodzą z mody, Kolekcja bielizny w cenie, która Cię zaskoczy czy Święta pełne inspiracji i dobrych cen. Druga z wymienionych sieci sklepów, czyli TXM proponuje akcje promocyjne, tj. Wszystkie akcesoria zimowe damskie, męskie i dziecięce 20% taniej, Rabat na drugą sztukę -50%, Wyprzedaż, Dla mamy i dziecka, Home office, Rozmiar plus, Wiosenna moda w lekkich cenach, Wielopaki zawsze taniej, Polska jesień w niskich cenach, Świętuj piękne okazje, Letnia pokusa, Festiwal szortów czy Cenowy miejski szok.

Na znacznie więcej możemy liczyć w kategorii Drogerie. W pierwszej kolejności zerknijmy na akcje promocyjne drogerii Rossmann spośród których warto wyróżnić: Mega! Przebija wszystko, Ciesz się dłużej młodym wyglądem skóry, Sięgnij po energię czystego piękna, Masa nowości, Niezbędnik szałowego makijażu, Sposób na lśniące naczynia, Inspiracje prezentowe dla małych i większych, Urocze dekoracje na idealne święta, Superfoods, Tysiące nowych promocji, 2+2 gratis na produkty do pielęgnacji twarzy, Wypróbuj japoński rytuał piękna, Ciesz się perfekcyjnie białym uśmiechem, Dodaj włosom siły i objętości czy Ciesz się gładką skórą każdego dnia. Jeśli chodzi o drogerie Hebe to w gazetkach możemy znaleźć akcje promocyjne, tj. Zapachy damskie do -60%, Pielęgnacja twarzy do -40%, Dni My Hebe, Profesjonalna i naturalna pielęgnacja włosów do -40%, Super okazje, Produkty naturalne i wegańskie do -50%, Ponad 50 marek w promocji, Black Month, Polskie marki do -40%, Twoje ulubione marki makijażowe do -50%, Happy Days czy Super produkty 1+1 za grosz.

W każdej gazetce drogerii Natura znajdziemy co najmniej kilka nowych akcji promocyjnych, a wśród nich m.in. Dni kobiet, Piękne włosy, Gorące rabaty na chłodne dni, Produkty Garnier i L’Oreal Paris do -61%, Zimowe promocje, Ponad 5000 produktów w supercenach, Bestsellery Natury, Zanurz się w morzu ofert, Koloryzacja włosów do -44%, Walentynkowe zapachy, Naturalnie najlepsze ceny, Zapachy w cenach z internetu, Sposób na plamy do -35%, Hity antybakteryjne, Bestsellery domowej pielęgnacji, Włosy jak z salonu, Karnawałowe szaleństwo cenowe, Ulubione polskie kosmetyki czy prezenty najlepsze z Natury oraz stałe akcje – Hity cenowe i Produkt miesiąca. Mnóstwo akcji promocyjnych znajdziemy także w gazetkach drogerii Super-Pharm, np. Dni LifeStyle, Relaks pod pełną ochroną, Kobiece żywioły, Pielęgnacja z natury doskonała, Idzie wiosna czas porządków, Dermo ekspert w pielęgnacji, Odkryj swoją kobiecość, Pod choinkę prezentujemy, Super duety, Perfumy w roli głównej, Pielęgnacja dookoła świata, Regeneracja w superstylu, Szkoła dobrych nawyków, Kosmetyczny raj w miejskiej dżungli, Czas na wiosenny detoks, Domowe SPA, Radość przedświątecznych przygotowań czy Lawina okazji na zimowej wyprzedaży.

Zrównoważony self care, Pielęgnacja dla zabieganych, Uroda pełna słońca, Hity sezonu, Rozpieszczamy ciało, Wiosenny detoks skóry, Dobre nawyki w pielęgnacji, Postaw na dobry skład, Nowoczesna pielęgnacja domowa, Wszystko o maskach, Piękne prezenty na święta, Moc składników aktywnych, Na ratunek skórze atopowej, Pielęgnacja skóry dojrzałej, Kosmetyki kuszące zapachem, Francuski sposób na piękno, Pielęgnacja cery trądzikowej, Dermokosmetyki dla aktywnych, Słoneczne letnie okazje, Cera idealna, Mikrobionizm i pielęgnacja twarzy czy Rajskie okazje.

Gdzie znajdę wszystkie gazetki promocyjne w jednym miejscu?

Wszystkie gazetki promocyjne liczących się na polskim rynku sieci handlowych znajdziesz na stronie GazetkaPromocyjna24.pl.

Jak szukać aktualnych gazetek promocyjnych?

Aktualne gazetki promocyjne zawsze znajdują się na stronie głównej, a także w zakładce aktualne.

Czy mogę dodać gazetki do ulubionych?

Tak, nasza strona umożliwia dodanie wybranych gazetek do listy ulubionych. Dzięki temu łatwo można wrócić do wybranej gazetki w każdej chwili.

Jak długo mogę przechowywać gazetki w ulubionych?

Gazetki dodane do ulubionych mogą być przechowywane przez okres 14 dni od momentu dodania ich przez użytkownika. Po upływie tego czasu zostaną one automatycznie usunięte z listy ulubionych.

Czy mogę udostępniać gazetki znajomym?

Tak, zachęcamy do udostępniania interesujących ofert znajomym poprzez udostępnianie linków do konkretnych gazetek czy udostępnianie ich na mediach społecznościowych. Wystarczy skorzystać z przycisków znajdujących się przy każdej gazetce.

Jak często aktualizowane są gazetki na tej stronie?

Staramy się regularnie aktualizować naszą stronę, aby zapewnić użytkownikom najnowsze informacje o promocjach i ofertach. Gazetki są publikowane na bieżąco w miarę ich pojawiania się w sklepach.

Jakie gazetki promocyjne są najczęściej przeglądane?

Najczęściej oglądane gazetki promocyjne przez użytkowników naszej strony z ostatnich 3 dni znajdują się w zakładce popularne.

Gdzie znajdę najnowsze i nadchodzące gazetki sieci handlowych?

Wszystkie najnowsze gazetki promocyjne, w tym nadchodzące promocje, znajdują się w zakładce najnowsze.