gazetki-promocyjne

 

gazetki-promocyjne-promocje

Kaufland od 23.08 do 29.08.

przegladaj-gazetke

Aktualna gazetka reklamowa marketu Kaufland dostępna już od 23.08 do 29.08.Naszym znakiem rozpoznawczym są prawdziwe świeże produkty najlepszej jakości.Klientów wchodzących do Kauflandu codziennie wita zapach świeżo wypieczonego pieczywa,do stoiska z warzywami przyciagają dorodne owoce i pełne witamin warzywa, a ogromny wybór wędlin zachęca kupujących do wybierania ulubionych smakołyków.

 

Kaufland

Pierwszy market Kaufland został otwarty w 1984 roku w Neckarsulm, w Niemczech, zaś w Polsce w 2001 roku. Dzisiaj sieć handlowa Kaufland może pochwalić się już ponad 1 000 placówkami w Europie, w tym ponad 150 w Polsce.

 

W szerokiej ofercie marketów Kaufland znajdziemy kilkanaście tysięcy artykułów, z czego na uwagę zasługują z pewnością produkty spożywcze, AGD, zabawki czy produkty sezonowe.

 

Kaufland posiada także markę własną K-Classic, która ma gwarantować klientom wysoką jakość produktów, przy zachowaniu niskich cen.

 

Gazetka promocyjna

Nowa gazetka promocyjna marketów Kaufland pojawia się raz w tygodniu i oprócz wielu artykułów w promocyjnych cenach zawiera zazwyczaj również przepisy, porady, a także dowcipy i krzyżówki.

Hipermarkety

Szukaj promocji

Reklama

Najnowsze gazetki

polecamy