gazetki-promocyjne

 

gazetki-promocyjne-promocje

Castorama - katalog kabin prysznicowych Cooke&Lewis

Castorama - katalog kabin prysznicowych Cooke&Lewis źródło: Castorama / Cooke&Lewis

przegladaj-katalog2

Nowy katalog kabin prysznicowych Cooke&Lewis dostępnych wyłącznie w marketach Castoramy.

 

Kabiny prysznicowe Cooke&Lewis charakteryzują się minimalistycznym designem, który podkreślają chromowane uchwyty i zawiasy z mechanizmem podnoszenia. Dopracowany profil mocujący umożliwia dokładną regulację i dostosowanie kabiny do wszelkich nierówności budowlanych. Maksymalną szczelność gwarantuje nie tylko system uszczelek silikonowych, ale także odpowiedniej wysokości listwa progowa wraz z profilami bocznymi.

 

W katalogu znajdziemy serię kabin i drzwi prysznicowych Verona, której największym atutem jest system drzwi rozsuwanych, który pozwala na efektywne wykorzystanie przestrzeni łazienki. Możliwość wypięcia drzwi z dolnych zaczepów ułatwia ich konserwację i czyszczenie. Stylu kabiny nie zakłócają pionowe profile, a błyszczące wykonanie uchwytów można łatwo zestawić z innymi chromowanymi detalami w łazience.

 

Serię wyróżnia również wygodny uchwyt do drzwi. Produkty wykonane są z bezpiecznego szkła hartowanego, a niewątpliwym ich atutem jest bardzo cichy system przesuwu oraz szybki montaż. W dolnej części drzwi zastosowano system AntiBlock, który zapobiega krzyżowaniu i zacinaniu się części przesuwnych kabiny. Szklane wypełnienie kabiny pokrywa powłoka AntiCalc chroniąca szkło przed trwałym osadzaniem się nieczystości oraz osadów z wody. System przesuwu oferuje maksymalną szczelność i umożliwia odprowadzenie spływającej wody bezpośrednio do brodzika. Dost ępność kolorystyczna i rozpiętość rozmiarowa zapewnia wygodne dopasowanie produktu.

 

Półokrągły kształt kabiny prysznicowej i przesuwny system otwierania oferuje najbardziej efektywne wykorzystanie przestrzeni. Transparente tafle bezpiecznego szkła powiększają optycznie przestrzeń i podkreślają styl wykończenia łazienki. Osoby poszukujące intymności z pewnością zadowoli wypełnienie w kolorze smoke.

 

Kolejne kabiny prysznicowe oferowane przez firmę Cooke&Lewis to nowe modele Lima i Coba, które według producenta należą do najpopularniejszych kabin charakteryzujących się przede wszystkim długoletnią trwałością, ale także łatwością montażu dzięki regulowanym profilom ułatwiającym idealne dopasowanie do ściany. Na uwagę zasługują również podwójne uchylne drzwi, które sprawiają, iż w Twojej łazience jest jeszcze więcej przestrzeni.

 

oferta-specjalna02

............................................................

RTV EURO AGD - "Cenowe igrzyska"

oferty9999999962

............................................................

Castorama

Zapoczątkowana we Francji w 1969 roku przez Christiana Dubois Castorama swoją działalność w Polsce rozpoczęła w 1994 roku, jednakże dopiero trzy lata później nastąpiło otwarcie pierwszego marketu - Warszawa Włochy. Obecnie Castorama posiada blisko 70 marketów o łącznej powierzchni ponad 450 000 m².

 

W ofercie Castoramy znajdziemy ponad 50 000 artykułów od 900 dostawców co pozwala zapewnić duży wybór i niskie ceny.

 

W Castoramie możemy również liczyć na transport, serwis, naprawę, obszywanie dywanów i wiele więcej.

 

Gazetka promocyjna i katalog

Castorama zazwyczaj udostępnia gazetkę promocyjną obowiązującą około miesąca, a także kilka razy w roku katalogi oferowanych artykułów.

Dom i ogród

Szukaj promocji

Reklama

Najnowsze gazetki

polecamy